Školník,tábor,aneb nejhrší prázdniny

31. ledna 2008 v 18:36 | Lucik |  ♫Mnou vymyšlené příběhy
Ještě v dubnu,jsem mamku přemlouvala,aby mě pustila na Letní tábor.V Květnu,už jsem měla zaplacenou zálohu.
O VELKÝCH PRÁZDNINÁCH

Už jsem měla sbaleno a celá nervóní,že mi něco chybí,jsem šla spát.Nemohla jsem usnout a když jsem konečně usla tak jsem měla noční můru.Viděla jsem staršího muže v šedé místnosti.Vysel na provaze,který mě obvázaný kolem krku.Rychle jsem vstala a málem jsem se rozbrečela ze strachu,ale vydržela jsem to.Bála jsem se usnout a tak jsem si šla lehnou k mamce.Objala jsem jí a klidně usla.
Další ráno jsem brzo vstala.Šla jsem si ještě zkontrolovat věci,jestli mám dooprady všechno.Měla jsem,až na důležitou zdravtní kartičku.Rychle jsem pro ní šla,abych pak na ní nezapoměla.
Když už bylo 13:10 odpoledne,tak mě máma šla odprovit na autobus,kterým jely všechny děti,které jely na tábor.Když byl autobus plný vyjely jsme.Cestal byla prvně samá začátka a drnčitá,ale pak ke konci to bylo celkem v pohodě.Jak jsem nastupovala nikoho jsem tam neznala,ale ostatní udělaly velký kolečko vzadu a každý se představoval,tak jsem k nim šla a zároveň si našla kamarády a kamarádky.
Konečně jsem dojely na místo.Udělaly jsme si skupinky,jak jsem pak byly na celý pobyt na pokoji.Vedoucí nám pak ukázala pokoje.Byly docela prostorné a hezky zařízené.
Po několika dnech jsem měly 1 den volna,celý jeden den.Já 2 moje kámošky a 2 kámoši,jsme se šly projít budvou a hlavně místy,které nam neukázaly žádní vedoucí.Šly jsme do sklepa.Bylo to docela vzrůšo,ale každý z nás cítil strach a napětí."Páni,něco mi to připomíná".Řekla jsem."O to né.Už vím.Měla jsem noční můru,byla tam ta stejná místnost."Dostala jsem strach,jak nikdy předtím.A najednou to bylo,muž,provaz,zkopnuté knihy,strach.Noční můra...Byl to on,ten školník,ten co jsem viděla v mé noční můře.Začala jsem utíkat a ječet a kamrádk za mnou a potom se přidaly i kamarádi.
Šly jsme za vedoucí a všechno jí řekly.Pak si povzdychla a řekla nám vše o tom co se tam stalo.Nechtěla to říkat,protože to nebylo nahlášeno na policii a kdyby to nahlásily,jejich tábor by byl uzavřen.
Tábor byl zkrácen o 2 dny.Všichni byly naštvaní.To měly být totiž 2 nejlepší dny v celým táboře.Měla se hrát flaška.
Ale nehráo se už nikdy nic,protože jedno dítě to všechno řeklo svojí mámě,která to pak řekla na policii a tak byl tábor uzavřen...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 1. února 2008 v 9:39 | Reagovat

no... je to zajímavý, ale dokážeš napsat i lepší díla. ;)

2 Paťa Paťa | Web | 1. února 2008 v 12:22 | Reagovat

máš u mně ohodnocený blog!a přečti si dodatek!Prosím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama